Dane kontaktowe

Kontakt

 

Moringa-art

Rękodzieło afrykańskie

ul.Świętokrzyska 13/75

26-600 Radom

tel.605-844-402

e-mail:

moringa-art@moringa-art.pl

Etnobazar

Allegro

eBay

facebook

Bezpieczeństwo

 

  • BEZPIECZEŃSTWO GROMADZONYCH DANYCH

 

      Dane osobowe gromadzone przez sklep internetowy Moringa-art są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień, dokonywania rozliczeń oraz rozwiązywania ewentualnych reklamacji. W szczególności dane te nie są wykorzystywane do celów marketingowych oraz nie są przekazywane żadnym innym podmiotom. Wszelkie dane osobowe klientów przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania.

 

  • BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI INTERNETOWYCH

 

      Płatności dokonywane kartą płatniczą lub ePrzelewem realizowane są przez payU, agenta rozliczeniowego w rozumieniu ustawy o instrumentach płatniczych nadzorowanych przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

      W przypadku płatności kartą dane karty wpisywane są na bezpiecznych stronach payU i nigdy nie trafiają do sklepu internetowego Moringa.art. Technologia 3D-Secure, z której korzysta payU, pomaga w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość. Dalsza autoryzacja karty przebiega tak samo, jak w przypadku transakcji niezabezpieczonych technologią 3D-Secure.

      Wszystkie przelewy wykonywane przez payU realizowane są na podstawie oficjalnej współpracy z bankami udostępniającymi produkt typu ePrzelew.

 

 Projekt i realizacja:
Studio Moringa Art